EnglishEnglish
 
Bar Batalia - Szybko czy ładnie?

Bar Batalia - "Szybko czy ładnie?"

pon., 21 października 2019, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Wyciągamy zawleczkę, zwalniamy blokady i wypełniamy komorę losującą 24 tykającymi bombami. Po dwóch pełnych edycjach WLB przyszedł czas, aby zmierzyć się w kolejnym wyzwaniu. 2w1? Flair i klasyka naraz? Na przemian? Takiej promocji nie uraczysz w żadnym Prajmarku, ani paryskim butiku! 

„Szybko czy Ładnie?” – zdawał się chcieć powiedzieć Hamlet dzierżąc w ręku czaszkę, a i Wokulskiemu nie raz zapewne zastąpiło myśl o Izabeli.

„Szybko czy ładnie?” – zastanawiał się Bill Clinton gdy dzwoniła Monika Lewińsky i parsknął z pewnością czasem Casanova wpadając w odwiedziny po zmroku.

"Szybko czy ładnie?" - zastanawialiśmy się niejednokrotnie stojąc przy barze, a i z pewnością przeszło w końcu przez myśl każdemu barmanowi, który butelkę podrzucił i… złapał.

Zanim odpowiemy sobie na to kluczowe, zasadnicze i elementarne pytanie, na usta ciśnie się wiele innych! Wódka czy rum? Z rurką czy bez? Płacić czy uciekać? Czy to przyjaźń jest, czy to jest kochanie? Nie pomożemy, ale gdy zapytacie: „Flair czy klasyka?” to odpowiemy głośne i wyraźne: "otóź to!". Tej decyzji na szczęście nie trzeba podejmować! 21 października będzie wszystko! 2️⃣1️⃣

Zapraszamy na podwójny konkurs.

(Flair – 8 zawodników, 3 konkurencje, 5 stów do wygrania.*

Klasyka – 16 zawodników, puchar perfekcyjnej rundy Diageo Bar Academy Poland, 5 stów do wygrania.*)

Zapraszamy na ponad stówę darmowych koktajli! (dokładnie to 108, chyba, że nas poniesie)

Zapraszamy na dobre widowisko.

Bilety
Sprzedaż zakończona.