EnglishEnglish
 
BAROcK - electric guitar meets classical music!

BAROcK - electric guitar meets classical music!

śr., 29 kwietnia 2020, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

BAROcK  - electric guitar meets classical music!

wROCKfest.pl zaprasza na polską premierę niezwykłego projektu BAROcK, który łączy klasyczną muzykę baroku z rockowym brzmieniem elektrycznej gitary!

Koncert obędzie się 29 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2020.

BAROcK to  nowy projekt renomowanej orkiestry kameralnej Musici Boemi z Brna z gitarowym wirtuozem Adamem Malíkiem, gitarzystą zespołu Čechomor i liderem odnoszącego międzynarodowe sukcesy zespołu AC / CZ, uznawanego za najlepszy w Europie tribute band grupy AC/DC. 

Podczas koncertu usłyszymy, tworzące spójną muzyczną całość, utwory wielkich mistrzów baroku - Antonio Vivaldiego i Jana Sebastiana Bacha  oraz hity rockowych legend, takich jak QUEEN czy AC / DC.

Odkryj niesamowite połączenie muzyki rockowej, której słuchają setki milionów słuchaczy na całym świecie z niesamowitym światem muzyki baroku. Projekt muzyczny BAROcK  dociera do szerokiej grupy odbiorców, od fanów zespołów rockowych po koneserów muzyki klasycznej.

Czołowy czeski  gitarzysta rockowy, Adam Malík z akademickim wykształceniem muzycznym i klasyczna orkiestra kameralna Musici Boemi pod kierownictwem mistrza Pavla Wallingera z Orkiestry Filharmonii w Brnie, prezentują niezwykłe połączenie ostrego brzmienia gitary elektrycznej i klasycznych harmonii smyczkowych w słynnych kompozycjach barokowych mistrzów.  


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

60 zł - przedsprzedaż
70 zł - w dniu koncertu

Miejsc stojące:

40 zł - przedsprzedaż
45 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.