EnglishEnglish
 
Bartek Miarka Band

Bartek Miarka Band

wt., 20 stycznia 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

BARTEK MIARKA BAND zagra w Starym Klasztorze!

Zapraszamy 20 stycznia do gotyckich wnętrz klubu muzycznego Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1 na koncert BARTEK MIARKA BAND, którego liderem jest jeden z najważniejszych wrocłwskich gitarzystów, laureat nagrody kulturalnej WARTO.

Dzięki zespołowi złożonemu z wybitnych polskich muzyków młodego pokolenia, na scenie w trakcie koncertu można usłyszeć dźwięki najwyższej próby. Mieli oni okazję występować w różnych projektach na największych scenach

Połączyła ich wspólna chęć stworzenia czegoś odmiennego i świeżego w muzyce bluesowej, co z pewnością im się udało poprzez nagranie niesamowitego albumu pod tytułem "Bartek Miarka". Ogromne doświadczenie i wrażliwość na dźwięki każdego z muzyków pozwalają na stworzenie niesłychanie klimatycznej atmosfery podczas występów. Wielokrotnie nagradzani i doceniani przez polskich i zagranicznych koneserów muzyki nie tylko bluesowej. Potrafią porwać publikę swoja ekspresją i improwizacją podczas partii solowych, prezentując swoje możliwości oraz kunszt artystyczny.

Bartek Miarka - gitara
Tomasz Nitribitt- wokal
Łukasz Damrych- piano, Hammond
Robert Szydło- bas
Łukasz Sobolak- perkusja

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.