EnglishEnglish
 
Beata Kozidrak - Be Free Exclusive

Beata Kozidrak - Be Free Exclusive

pt., 3 lutego 2017, 20:30

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1
20-029, Lublin
sprzedaż zakończona
Opis

O Beacie Kozidrak można by pisać bardzo wiele... 

Każdy Polak zna na pamięć przynajmniej kilka z jej tekstów piosenek. To, co jednak szczególnie wyróżnia Beatę na tle innych artystek, to jej niezachwiana pozycja na rynku koncertowym. Od 40 lat nieustannie zachwyca wielotysięczne tłumy i nieustannie tworzy kolejne przeboje, kreując za każdym razem na nowo, zjawiskową sceniczną oprawę.

Po raz pierwszy w swojej muzycznej historii Beata wystąpi przede wszystkim  ze swoim solowym materiałem, ale nie zabraknie również największych przebojów w zaskakujących aranżacjach. 

Beata po raz pierwszy po swojemu i na swoich warunkach. 

Exclusive Tour to wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia i bliski kontakt z gwiazdą. To realizacja marzeń artystki, o stworzeniu show niepowtarzalnego, do którego jak sama mówi, "inspiracje zbierała przez całe życie".

Beata zabierze Państwa w podróż poprzez rozległe przestrzenie dźwięków w najpiękniejszych salach w Polsce. W pierwszej części - nastrojowej - usłyszymy najpiękniejsze emocjonalne ballady. Druga część koncertu to wielka niespodzianka z dużą dawką rytmu, kolorów i radości w której artystka poza swoimi przebojami, zaprezentuje swoje największe muzyczne inspiracje.

Bilety:

250 zł - Kategoria VIP*
150 zł - Kategoria I
120 zł - Kategoria II
100 zł - Kategoria III
90 zł - Kategoria IV

* Bilet upoważnia do wyjątkowego spotkania z artystką po koncercie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.