EnglishEnglish
 
Beata Lerach - W Twoją stronę wołam

Beata Lerach - "W Twoją stronę wołam"

czw., 17 stycznia 2013, 19:00

Impart
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

BEATA LERACH -  W Twoją stronę wołam

Artystce towarzyszy zespół w składzie:

Grzegorz Urban – fortepian
Marcin Spera – kontrabas
Michał Maliński – instrumenty perkusyjne

Ten koncert, to sceniczna próba spojrzenia oczyma duszy młodej kobiety na uczucia, miłość, relacje z mężczyznami, inspirowana twórczością wielkich artystów polskich i zagranicznych.

Znajdą się w nim utwory między innymi Agnieszki Osieckiej, Przybory i Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego, Krystyny Prońko, Basi Trzetrzelewskiej, Patrici Kaas, Natalie Cole. Będzie w nim również miejsce na kilka kompozycji autorskich. Klimat koncertu tworzą z jednej strony liryczne, ciepłe, kojące serce ballady, z drugiej – energetyzujące i pełne temperamentu utwory. Wszystko to wzbogacone zostało kameralną, ale nowoczesną aranżacją. Jest to koncert, w którym każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie, a artystka ma nadzieję zarazić słuchaczy pogodną i pozytywną energią.

Beata Lerach jest jedną z najwybitniejszych wykonawczyń piosenki artystycznej młodego pokolenia. Artystka w bardzo krótkim czasie zdobyła niemal wszystkie nagrody na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej – w  Krakowie, Wrocławiu, Olsztynie i Warszawie. Krytycy muzyczni porównują ją z Ewą Demarczyk i Edytą Geppert. Przygotowując materiał do występów, konsekwentnie podejmuje się interpretacji trudnych piosenek, między innymi: Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Preisnera, czy Mirosława Czyżykiewicza. Swoim głębokim, ciepłym głosem śpiewa wzruszająco. W bardzo delikatny, subtelny sposób przekazuje teksty wybranych przez siebie utworów.

Źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.