EnglishEnglish
 
Before 9 Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2014: OCET, Mooryc (Live)

Before 9 Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2014: OCET, Mooryc (Live)

pt., 25 kwietnia 2014, 21:00

Stacja Katowice
ul. Porcelanowa 23
40-246, Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

OCET w Polsce w ramach Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2014. 

Czym jest ocet? Kwaśną mieszanką nadającą smak, zaskakującym akcentem w najzwyklejszych nawet daniach. OCET to także trio, które od pewnego już czasu doprawia swoją pomysłowością scenę jazzową i post-jazzową. Niezależnie od tego, czy kochacie się w skomplikowanych rytmach spod znaku BadBadNotGood, czy pięknych melodiach ukrytych wśród gorączkowych improwizacji, OCET to zespół, który każdego potrafi czymś zaskoczyć. Zamaskowana trójka muzyków otoczona baterią sprzętu: efekty, laptopy, syntezatory, kontrolery, plus instrumenty - fortepian, kontrabas, wurlitzer, gitary i bębny, zamienia każdy koncert w szalone show, podczas którego wydarzyć się może absolutnie wszystko.

Doskonale wiedzą o tym ci, którzy mieli okazję zobaczyć OCET podczas ubiegłorocznej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Teraz nadeszła pora, by zaprezentować niesamowite trio jeszcze szerszej publiczności. Piosenki przemieszane z jazzowym chaosem, taneczne bity i wirtuozerskie solówki, całkowity brak zahamowań wobec ograniczeń narzucanych przez konwencje i gatunki – tego wszystkiego możecie się spodziewać już 23 i 25 kwietnia, podczas dwóch kolejnych imprez z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2014. Oprócz koncertów z naszej Beforowej serii, zespół pojawi się także 20 kwietnia jako jedna z głównych gwiazd na scenie bydgoskiego MÓZGu w ramach festiwalu Bromberg Calling.

My jednak zapraszamy Was 23 kwietnia do warszawskiego Powiększenia oraz 25 kwietnia do Stacji Katowice, przy ul. Porcelanowej. Podczas obu koncertów grupę będzie supportować Mooryc (Live) – jeden z najciekawszych młodych polskich producentów muzyki elektronicznej, doskonale radzący sobie zarówno z tanecznymi gatunkami w rodzaju tech-house jak i z pisaniem świetnych melodii, których nie powstydziłby się James Blake.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:
20 zł - przedsprzedaż
25 zł - w dniu koncertu  
Bilety
Sprzedaż zakończona.