EnglishEnglish
 
Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2013: GNUCCI (Live), Cristian Dinamarca - dj set

Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2013: GNUCCI (Live), Cristian Dinamarca - dj set

sob., 16 lutego 2013, 21:00

Jazz Club Hipnoza
pl. Sejmu Śląskiego 2
Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

Gnucci Banana i Cristian Dinamarca na II Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2013. 16.02., Katowice, Jazz Club Hipnoza.


Pośród dziesiątków koncertów które złożyły się na ubiegłoroczną edycję Tauron Nowa Muzyka, trudno znaleźć wydarzenie, które okazałoby się większym zaskoczeniem niż występ Gnucci Banana. Pochodząca ze Szwecji Ana Rab potrzebowała zaledwie dwóch minut i równie zdolnej koleżanki za deckami by garstka osób które pojawiły się przed jej występem na polance pod festiwalowym autobusem Red Bulla, przekształciła się w prawdziwy, entuzjastyczny, roztańczony  tłum. Nieprzewidywalna mieszanka elektro, rapu, mash-upów i tanecznych bitów okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, dlatego też to właśnie Gnucci będzie pierwszą w tym roku artystką, która wystąpi podczas dwóch imprez z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2013. 

Już 16 lutego będziecie mogli ją zobaczyć ponownie w Katowicach w Jazz Club Hipnoza, a dzień wcześniejj energetyczna Szwedka zagości w krakowskim klubie Prozak 2.0.  Tym razem towarzyszył będzie jej Cristian Dinamarca, szwedzki DJ i producent,  autor kilku doskonale przyjętych EP-ek i klubowych przebojów, podchwytywanych przez najbardziej uznanych DJów na świecie, w tym legendarnego Diplo. Współpraca Dinamarki z Gnucci przyniosła doskonałe efekty w postaci debiutanckiej EP-ki zatytułowanej Oh My Goodnes! oraz przeboju 360 Donna, który bez wątpienia usłyszymy podczas obu występów szwedzkiego duetu. 

Festiwal Tauron Nowa Muzyka | Muzeum Śląskie | Katowice | 22-25.08.2013 ________________________________________________________________

16.02.2013

GNUCCI (Live) / SWE
Cristian Dinamarca - DJ SET / SWE
Support: Mr Lex & Rawski- DJ SET + Novika - VOCALS / POL

Bilety
Sprzedaż zakończona.