EnglishEnglish
 
Before i Festival - Netsky

Before i Festival - Netsky

pt., 17 sierpnia 2012, 21:00

Browar Mieszczański
ul. Hubska 44-48
50-502, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Gorąco zapraszamy na oficjalny before przed drugą edycją 'i festival'!

 

17 sierpnia we wrocławskim Browarze Mieszczańskim wystąpi gwiazda wytwórni Hospital, która zaprezentuje się także na festiwalu – Netsky! Jako support zaprezentuje się wrocławski kolektyw SUBWENA, czyli: Brav, DT oraz MacBeat.

Warto przypomnieć, że tegoroczny 'i festival' odbędzie się 18 sierpnia w gdańskim CSG. Dotychczas swój występ potwierdzili Netsky, Sigma, Aphrodite, Junior Red, Dodge & Fuski oraz Xilent.

Netsky, poza tym, że przez wielu uważany jest za następcę High Contrasta, posiada miano jednego z największych i najszybciej rozwijających się talentów połamanej sceny. Uznanie młody artysta zyskał głównie dzięki wydanemu w 2010 roku albumowi pod przejrzystym tytułem „Netsky”, jak i dzięki licznym remixom. To zdobywca tytułu najlepszego DJ'a międzynarodowego oraz liquid'owego na Drum & Bass Awards 2012, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najzdolniejszych przedstawicieli słynnej Hospital Records. 

Netsky przyjedzie do nas przy okazji trasy promującej nowy album o tytule '2' . Tym razem do współpracy Boris zaprosił m.in. Dynamite MC, Diane Charlemagne, Jimmy'ego Jamsa oraz popularną ostatnio belgijską wokalistkę Selah Sue.

Więcej o młodym Belgu znajdziecie na jego stronach:
www.myspace.com/netskymusic
www.hospitalrecords.com

Źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.