EnglishEnglish
 
Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015: Clark

Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015: Clark

pt., 20 marca 2015, 20:00

Klub Basen
ul. Marii Konopnickiej 6
00-491, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Jeśli mieszkacie w Warszawie i chcielibyście powitać wiosnę w trochę nietypowym stylu, na przykład w klubie, zamiast nad brzegiem rzeki marznąc z Marzanną, mamy propozycję, która pomoże Wam otrząsnąć się z zimowego przemęczenia. Już 20 go marca w warszawskim Basenie, w ramach kolejnej imprezy z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2015, pojawi się jedna z największych gwiazd wytwórni Warp Records – Clark. 

Mistrz eksperymentalnego techno, działający na scenie muzyki elektronicznej od początku XXI wieku, wraca do Polski ze swoim najnowszym materiałem, pochodzącym z albumu zatytułowanego po prostu Clark, którym potwierdza, że rewolucja w muzyce tanecznej jaką wywołał w 2006 roku publikując klasyczną już dziś płytę Body Riddle, wciąż trwa. Siódmy album w jego dorobku to kolejna dawka eksperymentów zanurzonych w klasycznych tanecznych gatunkach, podróż przez techno, hip-hop, noise i post rock, pełna zaskakujących dźwięków i zwrotów akcji taneczna ścieżka dźwiękowa do imprezy z okazji końca świata, jak określił to jeden z brytyjskich recenzentów. 

Nie wierzymy oczywiście, że świat skończy się pierwszego dnia wiosny, ale jeśli szukacie muzyki, którą można pożegnać zimę, występ Clarka powinien w pełni zaspokoić Wasze oczekiwania. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.