EnglishEnglish
 
Before TNM2017: Mary Komasa

Before TNM2017: Mary Komasa

niedz., 16 października 2016, 20:00

Jazz Club Hipnoza
pl. Sejmu Śląskiego 2
Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

BEFORE #12TNM
Mary Komasa

 

Mary Komasa – to polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka, aktualnie mieszkająca w Berlinie. Artystka pytana o inspiracje w swojej twórczości, często odwołuje się do kina. Najlepszym sprawdzianem czy piosenka działa, jest  dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu – podkreśla. – Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Potem szukam zdania, hasła czy słowa, od którego mogłabym zacząć pisanie. – dodaje.

Jakiś czas temu bardzo szerokim echem, zarówno w Polsce, jak i na świecie, odbiła się premiera nowego teledysku Mary Komasy, w którym gościnnie wystąpiła  muza wybiegów wielu światowych projektantów – Anja Rubik. 

https://www.youtube.com/watch?v=ctWZFp6b1gQ 

Premiera klipu i koncert artystki były muzycznymi akcentami Gali Zamknięcia 9.NETIA OFF CAMERA. Klip „Lost me” wyreżyserował Jan Komasa („Miasto 44”, „Sala samobójców”). Onieśmiela, uzależnia, oślepia – jak jeszcze działa błysk fleszy? Odpowiedzi dostarczają Mary i Jan Komasa w teledysku do piosenki „Lost me”. Teledysk ma formę krótkiej etiudy filmowej. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Piotr Sobociński. Utwór „Lost me” pochodzi z albumu „Mary Komasa”, który ukazał się 23 marca 2015 roku.

Bilety
Sprzedaż zakończona.