EnglishEnglish
 
Behemoth

Behemoth

czw., 9 października 2014, 19:00
( Wejście od godz. 18:30 )


Klub Fabryka
ul. Zabłocie 23
30-701, Kraków
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Kupując bilet uczestnik przyjmuje do wiadomości, iż w ramach wolności artystycznej wypowiedzi może dojść w trakcie imprezy do wyrażania poglądów lub treści kontrowersyjnych, wulgarnych, oburzających, obraźliwych, szokujących oraz budzących niepokój. Poprzez uczestnictwo w imprezie uczestnik wyraża zgodę na prezentowanie tego typu poglądów lub treści w jego obecności.
Opis

Najnowszy album Behemoth „The Satanist”, który ukazał się w lutym tego roku, to wielki sukces, zarówno artystyczny jak i komercyjny. Album zadebiutował na 34 miejscu listy Billboard oraz jako numer 1 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce i zbiera znakomite recenzje na całym świecie, a zespół gości na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów muzycznych. Behemoth zagrał już dwie duże trasy promujące krążek w Europie oraz Ameryce, a już 10 maja formacja zawita do Rosji i zagra tam 13 koncertów. Polscy fani nie mogą się już doczekać „Polish Satanist Tour”, która rozpocznie się w październiku. Tym razem skład trasy będzie wyjątkowo różnorodny, bo obok Behemoth zagrają  Tribulation, Merkabah oraz Mord’A’Stigmata.

Nergal komentuje: „Zwykle zaczynaliśmy światową trasę każdego albumu w Polsce, koncertami na których dopiero docieraliśmy się z nowym materiałem. Tym razem odwróciliśmy kolejność… W przypadku "The Satanist World Tour" jesteśmy już na bardzo wysokich obrotach i nie jest  żadną kokieterią z mojej strony jeśli powiem, ze Behemoth NIGDY nie był w lepszej formie! Przygotowaliśmy mocno odświeżoną  setlistę i całkowicie nową produkcję oraz zaskakujący show. Odwiedzimy największe polskie miasta w towarzystwie wyjątkowym i bardzo zróżnicowanym. Grać z  nami będzie black metalowa potęga Mord’A’Stigmata, awantgardowy Merkabah i specjalni goście ze Szwecji: Tribulation! W wielu rankingach na najlepszy album 2013 młodzi Szwedzi nie mieli konkurencji ze swoim ostatnim krążkiem "Formulas of Death". Nie możemy doczekać się tej trasy po Polsce… Widzimy się już za kilka miesięcy!

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.