EnglishEnglish
 
Bibobit - Podróżnik - Jesień

Bibobit / Podróżnik / Jesień

czw., 29 listopada 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Rok 2018 rozpoczęli pierwszym własnym niezależnym wydawnictwem pt. "Podróżnik", a potem jak na taki tytuł przystało ruszyli w trasę!

Od marca zagrali około 30 koncertów. Ich występy poprzedzały wykony m. in. takich artystów jak Cory Henry czy Keyon Harrold. Wiosną zagrali podczas festiwalu Jazz Nad Odrą, latem na zaproszenie Jazz Forum wystąpili na Pol`and`Rock Festiwal.

Podczas nagrań do leśnej sesji live, którą będzie można zobaczyć i usłyszeć już wkrótce, okazało się, że to najwyższy czas aby spotkać sięi zarejestrować nowy materiał. Wszystko odbyło się w małym letniskowym domku pod koniec wakacji, a efekty tej pracy, częściowo będziecie mogli już usłyszeć na  zbliżających się jesiennych koncertach!


Ceny biletów

35 zł - przedsprzedaż online
40 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.