EnglishEnglish
 
Big Daddy T Blues Jam Session

Big Daddy "T" Blues Jam Session

czw., 16 sierpnia 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Zapraszamy na czwartkowe bluesowe jam session, które poprowadzi Tomasz Nitribitt razem ze specjalnie zaproszonymi muzykami. Zapraszamy na bluesowe dźwięki prosto z Chicago.

Tomasz Nitribitt (voc, guitar, harp) wokalista i harmonijkarz, który swoją energią i charyzmą zaraża otoczenie.

Laureat nagrody „wokalista roku” Blues Top 2010. Członek i jeden z założycieli HooDoo Band, a przy okazji autor tekstów i współautor większości kompozycji tego zespołu. W 2010 roku debiutancki album HooDoo Band uzyskał status Złotej Płyty w kategorii Jazz-Blues.

Stylistycznie prezentuje zupełnie nowe podejście do muzyki, w którym nietrudno dostrzec bluesowe korzenie. Słychać je także na płycie „Double Eagle” zespołu Outsider, którego jest członkiem od przeszło 10 lat.

Jest również „dyrygentem” i wokalistą kolorowej orkiestry Funky New Orleans, sięgającej do korzeni muzyki z obszaru Bayou. Zespół dwukrotnie pojawił się na festiwalu „Jazz nad Odrą” oraz na scenie muzycznej festiwalu „T-Mobile Nowe Horyzonty”.

Bilety
Sprzedaż zakończona.