EnglishEnglish
 
Billy Talent + Wonder Years

Billy Talent + Wonder Years

czw., 7 listopada 2013, 19:00
( Wejście od godz. 18:00 )


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072, Kraków
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia wydarzenia. Koncert rozpocznie się o godz. 19.
Opis

Knock Out Productions oraz Go-Ahead zapraszają na koncert grupy Billy Talent ! Kanadyjczycy po odwołaniu zimowej trasy koncertowej zdecydowali się na powrót do Europy. W Krakowie zagrają 7 listopada w klubie "Studio" (a dzień wcześniej w Warszawie, w klubie "Stodołą"). Jako support wystąpi zespół The Wonder Years.

Bilety na listopadowe koncerty kupować można w stałych punktach sprzedaży. Jednocześnie informujemy, że wejściówki na odwołane lutowe występy nie upoważniają do wstępu na jesienne koncerty.

BILLY TALENT (Kanada) Melodyjny punk-rock: 

Polska publiczność ich uwielbia, a oni uwielbiają dla polskiej publiczności grać. Piosenki Kanadyjczyków doskonale trafiają do rodzimych fanów, wywołując wręcz ekstatyczne reakcje. Billy Talent to jeden z tych zespołów, które nad Wisłą pokochano się od pierwszej wizyty. Najpierw wypełniali szczelnie mniejsze kluby, jak stołeczna "Proxima", by z każdym kolejnym przyjazdem do nas przenosić się do coraz większych obiektów albo występować na festiwalach. Kapela powstała w 1993 roku w prowincji Ontario i początkowo działała pod nazwą Pezz. Jako Billy Talent kwartet w niezmiennym składzie – Benjamin Kowalewicz, Ian D'Sa, Jonathan Gallant oraz Aaron Solowoniuk, wydał cztery krążki studyjne i osiągnął duży sukces w rodzimej Kanadzie, a także w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Muzycy mają na koncie złote i platynowe płyty. Ich muzykę można scharakteryzować jako skrzyżowanie punka, melodyjnego hard core'a, alternatywnego rocka. W Polsce Billy Talent będzie promować czwarty studyjny materiał, pochodzący z 2012 roku "Dead Silence", złoty w Niemczech i Kanadzie. Mieli przyjechać już w lutym, lecz niestety z powodu śmierci bliskiej osoby odwołali całą europejską trasę. Obiecali wtedy, że wrócą na Stary Kontynent. Słowa dotrzymują. I jak tu ich nie kochać?!

http://www.billytalent.com/
https://www.facebook.com/billytalent
http://www.youtube.com/watch?v=VRFCMM3bra8

Bilety:

99 zł przedsprzedaż
120 zł w dniu koncertu

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.