EnglishEnglish
 
BOGUCHWAŁA - Koncert Muzyki Uwielbieniowej

BOGUCHWAŁA - Koncert Muzyki Uwielbieniowej

niedz., 7 czerwca 2015, 19:00

Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5
50-072, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Boguchwała to zespół, który tworzą profesjonalni muzycy, współpracujący na co dzień z takimi artystami, jak m.in. Katarzyna Groniec, Pink Freud, Natalia Lubrano, Alicja Janosz, Paulina i Natalia Przybysz, Night Marks Electric Trio czy Shata QS.

Sami mówią o sobie, że są grupą profesjonalistów, którzy postanowili oddawać chwałę Bogu używając swoich talentów, aby modlić się muzyką i śpiewem oraz pomagać innym w radosnej modlitwie i uwielbieniu.

- Nigdy nie spotkałem się z taką muzyką, a od paru lat kiełkował mi w głowie pomysł założenia takiego zespołu. Nie inspirujemy się nikim. Działamy pod natchnieniem Ducha Świętego i na podstawie swojego bardzo dobrego wykształcenia muzycznego – mówi Adam Kabaciński (basista Night Marks Electric Trio i Electro-Acoustic Beat Sessions), pomysłodawca całego projektu.

Podczas koncertu 7 czerwca w Mleczarni usłyszymy znane i lubiane pieśni śpiewane w polskich kościołach przearanżowane na bardziej taneczne rytmy, przy których ludzie mogą modlić się i uwielbiać Boga nie tylko w duchu, ale także w formie dynamicznego tańca.

- Kładziemy nacisk na melodyjność naszych wykonań, żeby inni mogli przy nich bez oporu potańczyć. Nie chcemy się „spinać” pod względem jedności stylistycznej i gatunkowej. Wręcz przeciwnie, mieszamy różne style, a naszą spójnością jest Pan Bóg i teksty, które śpiewamy do Niego i o Nim  dodaje Adam Kabaciński.

Zespół Boguchwała obraca się więc w bardzo różnych stylistykach: od muzyki gospel, R&B, hip-hop, przez dance, elektro, house, po rock, a nawet salsę. Na koncertach można także usłyszeć ich autorskie kompozycje i teksty.

Zespół Boguchwała wystąpi w składzie:
Agnieszka Damrych, Agnieszka Musiał i Kasia Bogusz (wokale), Łukasz Sobolak (perkusja), Łukasz Damrych (klawisze), Piotr Adamiak (gitara), Adam Milwiw-Baron (trąbka), Piotr Szwec (saksofon), Adam Kabaciński (bas).

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.echomusic.pl

Bilety
Sprzedaż zakończona.