EnglishEnglish
 
BONOBO Live Band!

BONOBO Live Band!

sob., 9 kwietnia 2011, 19:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Bonobo, mistrz nastrojowego nowego jazzu/downtempo i autor znakomicie przyjętej płyty “Black Sands”, w kwietniu zagra we Wrocławiu z zespołem  w 6-osobowym składzie!
Bonobo Live Band zaprezentuje się w Polsce w ramach swojego europejskiego tournee.
Wrocławski koncert odbędzie się 9 kwietnia w klubie Eter w ramach cyklu „ wROCKfest.pl prezentuje” i będzie po Poznaniu i Warszawie trzecim i ostatnim z koncertów zaplanowanych w ramach polskiej minitrasy Simona Greena i jego zespołu.

***
Simon Green aka Bonobo, brytyjski producent, kompozytor i DJ, swoją karierę muzyczną rozpoczął w roku 2000. Jego nowatorski styl szybko zyskał uznanie mediów i słuchaczy, co przypieczętowała współpraca Greena z kultową londyńską wytwórnią Ninja Tune, z którą artysta związany jest do dziś.

Wydany w 2010 roku czwarty już album Bonobo potwierdził jego niekwestionowaną pozycję lidera w lidze podszytego soulem i jazzem downtempo. Kompozycyjny talent tego artysty, jego aranżacyjny smak i swoboda w operowaniu paletą dźwiękowych barw nigdy wcześniej nie zachwycały w równym stopniu co właśnie na “Black Sands”! Gościnnie na płycie udziela się znakomita wokalistka Andreya Triana, zestawienie tych osobowości stworzyło zupełnie nową jakość na polu tanecznego soulu!

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:

90 zł - pierwsze 300 szt.
105 zł – przedsprzedaż
120 zł - w dniu koncertu

Bilety do nabycia także w punkcie sprzedaży Biletin                                   (Dlastudenta.pl ul. Świdnicka 19, Wrocław)

Bilety
Sprzedaż zakończona.