EnglishEnglish
 
Carlos Johnson i The HooDoo Band w Vertigo

Carlos Johnson & The HooDoo Band w Vertigo

pon., 10 czerwca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na koncert Carlos Johnson & The HooDoo Band!

Carlos Johnson jest uważany za jednego z najwybitniejszych bluesowych gitarzystów na świecie. Przez ponad 20 lat, jeszcze zanim stworzył swój własny zespół, regularnie grał koncert z takimi gwiazdami bluesa. Rozwinął jeden z najbardziej oryginalnych stylów gry jakie kiedykolwiek powstały w Chicago. Połączył głęboki, surowy chicagowski blues ze współczesnym funkowym brzmieniem. Stworzył mieszankę z której powstał jego własny, oryginalny styl. Miłość do bluesowych dźwięków, mocny wokal i estradowa charyzma sprawiają, że występy Carlosa Johnsona należy zaliczyć do najbardziej ekscytujących wydarzeń muzycznych, ukazujących prawdziwe korzenne piękno tej muzyki. Warto dodać, że Carlos Johnson był dwukrotnie nominowany do nagrody GRAMMY jako jeden z członków formacji Chicago Blues Living Story. Jest również zdobywcą Fryderyka. HooDoo Band Nazwa zespołu pochodzi od tytułu bluesowego standardu Juniora Wellsa - "Hoodoo Man Blues". Obecnie zespół tworzy grupa przyjaciół, którzy uwielbiają razem grać.


Ceny biletów

30 zł - I pula
40 zł - II pula
50 zł - III pula

Bilety
Sprzedaż zakończona.