EnglishEnglish
 
Carlos Libedinsky i Narcotango

Carlos Libedinsky & Narcotango

niedz., 19 maja 2013, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

 

Carlos Libedinsky & Narcotango 

 

Pasja i erotyka, tradycyjne tango i elektronika. Pulsujące dźwięki z ulic Buenos Aires. Carlos Libedinsky & Narcotango. Wyjątkowy projekt muzyczny ponownie we Wrocławiu już 19 maja o 19.00 w Sali Koncertowej przy Karkonoskiej. 

NARCOTANGO jest niczym głęboki uścisk, w którym złączone są tango i elektroniczna muzyczna atmosfera naszych czasów (…) Gdy kilka par pozostaje jeszcze na parkiecie, pojawia się magia milongi, kiedy ciała zmęczone wielogodzinnym tańcem nie chcą uznać końca wieczoru, w jednym z takich momentów narodziło się NARCOTANGO. W tym momencie zacząłem sobie wyobrażać muzykę, do której pragnąłem tańczyć i oglądać innych tańczących, bo narkotyczna moc tanga potwierdza, że kto raz wkroczył w ten świat, już go nie opuści, bo tango jest jak narkotyk prowadzący do niezwykłego, zmysłowego i silnego uzależnienia”. Carlos Libedinsky 

Carlos Libedinsky to muzyk, kompozytor, aranżer, piosenkarz i gitarzysta. Jego projekt muzyczny Narcotango zalicza się do czołowych argentyńskich przedstawicieli „tanga elektronicznego”, znanego w Polsce z występów Gotan Project. W przeciwieństwie jednak do nich, składa się on z rodowitych Argentyńczyków, żyjących na co dzień i grających w Buenos Aires, a sam Carlos Libedinsky łączy zamiłowanie do elektronicznych nowinek z tradycyjnym tangiem, którego jest instruktorem. 

Zapraszamy na pasjonujące spotkanie z tangiem w fenomenalnej oprawie muzycznej i wizualnej.

Źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:
od 80zł do 100zł

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.