EnglishEnglish
 
Carnival Tropical Night by Mili Morena i Tropicuba

Carnival Tropical Night by Mili Morena & Tropicuba

śr., 10 stycznia 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Za oknem zimno, ciemno i ogólnie niesprzyjająco? Nie daj się zimowej szarudze! 10.01.2018 przyjdź do Sceny54, przy Dolnych Młynów 10/2 na gorące rozpoczęcie karnawału! Uczestnicy kubańskiego wieczoru tanecznego, który poprowadzi Mili Morena wraz z zespołem Tropicuba, będą mieli okazję zobaczyć na żywo pokazy tanecznego show oraz spróbować swoich sił w nauce kroków do takich rodzajów tańca jak Merengue, Salsa oraz Congo. 

Weź do ręki przysłowiowy cocktail z palemką przygotowany przez barmanów ze Sceny54, i daj się porwać egzotycznym rytmom w środku zimy :)

Dla wszystkich uczestników gorącego rozpoczęcia karnawału czeka 50% rabat na wybrane cocktaile: Cuba Libre, Daiquiri , Paloma , Zombie , Papa Doble , Margarita , Mai Tai , Hurricane.

Pokazy zespołu Tropicuba to niezapomniana podróż w egzotyczny świat pełen kolorów, magii i emocji. To połączenie niezwykłej choreografii, wspaniałych kubańskich tańców i barwnych strojów. Niepowtarzalna atmosfera przenosi gości w świat pełen kubańskiej pasji i radości.

Bilety

25 zł - przedsprzedaż
35 zł - w dniu wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.