EnglishEnglish
 
Carols Night - The Karpeta Jazz Brothers

Carols Night - The Karpeta Jazz Brothers

czw., 5 stycznia 2017, 20:30

sprzedaż zakończona
Opis

Zapraszamy na koncert przyjaciół Vertigo - The Karpeta Jazz Brothers pełen swingowych, świątecznych i nie tylko standardów jazzowych.

The Karpeta Jazz Brothers to zespół jazzowy z Wrocławia, założony przez 4 braci: Marcina, Jakuba, Krzysztofa i Pawła Karpeta. Grają razem od najmłodszych lat, stąd trudno wskazać konkretną datę jego założenia. Rozwijając się przez lata, wykreowali wspólny, jazzowy wizerunek formacji. Miłość braci do jazzu i wspólnych występów od kilku lat dzielą wraz ze znakomitymi muzykami: Zuzanną Rzeczkowską, Olkiem Miśkiewiczem, Przemkiem Michalakiem i Andrzejem Michalakiem. Bogate instrumentarium daje duże pole manewru w zakresie brzmienia, co z czasem stało się znakiem rozpoznawczym Karpeta Jazz Brothers.

Zespół współpracuje z artystami wrocławskiej sceny jazzowej zapraszając ich do swoich projektów. Karpeta Jazz Brothers mają za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą. Uczestniczyli również w festiwalach jazzowych: m.in. w Rudnikach [1x pierwsza nagroda, 2x wyróżnienie], Jazz-Rock Meeting w Opolu czy Old Jazz Meeting w Iławie. Miłość do jazzu oraz rodzinna atmosfera sprawia, że muzycy tworzą niepowtarzalny zespół pod każdym względem.

Unikatowy skład The Karpeta Jazz Brothers tworzą:

Paweł Karpeta [wokal, trąbka]
Zuza Rzeczkowska [wokal]
Jakub Karpeta [saksofony: sopranowy i tenorowy]
Olek Miśkiewicz [piano]
Marcin Karpeta [gitary: jazzowa i klasyczna]
Krzysztof Karpeta [wiolonczela, gitara basowa]
Andrzej Michalak [kontrabas, gitara basowa]
Przemek Michalak [perkusja]

Bilety
Sprzedaż zakończona.