EnglishEnglish
 
CHASSIS

CHASSIS

niedz., 24 marca 2013, 19:30

Klub Alive
ul. Kolejowa 12
53-508, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Koncert został przeniesiony do klubu Alive.
Opis

 

24.03.2013 - ALIVE STAGE PRESENTS: CHASSIS & RED BUS & A.P.A.M.A.U. W ALIBI

CHASSIS to rockowo-metalowy zespół, który powstał pod koniec 1999 roku w Gdańsku. Grupa zagrała ponad 200 koncertów w klubach całej Polski, na festiwalach i przeglądach. CHASSIS obecny był na antenach stacji radiowych i TV m.in. Polskie Radio Program III, Eska Rock, Antyradio, Radio Dla Ciebie, Kuba Wojewódzki Polsat, TVN Uwaga.

 Zespół zagrał 4 trasy koncertowe

- wHywerolL tour 2005
- Rock Connection Tour 2005
- Music Summer Box Tour 2006
- MTV Rockuje Tour 2008.

W 2004 roku dzięki piosence "There’s a place" CHASSIS osiągnął drugie miejsce w podsumowaniu rocznym listy przebojów Radia Gdańsk.  W 2005 roku ukazała się debiutancka płyta "wHywerolL" promowana singlem "My Way", do którego nakręcono również teledysk.

 W listopadzie 2010 CHASSIS uświetnił swoimi występami, dwudniowy, VIII Puchar Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Nemiroff World Cup 2010. Dodatkowo zespół skomponował oficjalny hymn Profesjonalnej Ligi Armwrestlingu. W październiku 2011 CHASSIS ponownie wystąpił podczas IX Pucharu Świata Zawodowców w Armwrestlingu.

Nemiroff World Cup 2011. Dodatkowo skomponował koleny jingiel jako oficjalną muzyczną wizytówkę wydarzenia:http://www.youtube.com/watch?v=Mp912hFX99I

W Maju 2011 CHASSIS stanął w szranki muzycznej rywalizacji z blisko czterystoma innymi polskimi wykonawcami w ramach
Antyfest 2011 – przeglądu organizowanego przez Antyradio.

Drugie miejsce i specjalne wyróżnienie wywalczone w tym konkursie zaowocowało występem CHASSIS  na Warszawskiej odsłonie festiwalu Sonisphere 2011, u boku takich sław jak m.in. Mastodon, Motorhead czy Iron Maiden. Muzyka grana przez zespół to wypadkowa rocka i metalu, charakteryzująca się niskim brzmieniem gitar oraz melodyjnym wokalem w odpowiednich momentach przybierającym drapieżny charakter. W 2010 roku do CHASSIS dołączył nowy perkusista – Karol Skrzyński, znany z takich grup jak Crew Golden Life czy Sweet Noise. Od Października 2011 CHASSIS jest grane w najważniejszych rockowych rozgłośniach w Polsce:

- Eska Rock - Hity Eska Rock oraz Lista NRD z najwyższą  pozycją  1.
- Trojka w program Artura Orzecha  "zaraz wracam",
- Antyradio w  Kasprologia, Lista Turbo Top. 

Zespół zagrał na głównej scenie pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie na XX finale WOŚP, 8 Stycznia 2012:
http://www.youtube.com/watch?v=hq2N6RdyO1U. Początek lata to kolejny występ CHASSIS na wielkiej scenie: 1 czerwca 2012 grupa wystąpił bezpośrednio przed Limp Bizkit grając dla 70-tysięcznej publiczności Ursynalia Warsaw Students Festival: http://www.youtube.com/watch?v=RRg7PZuGE8s

15 sierpnia 2012 CHASSIS wystąpili w warszawskim Parku Sowińskiego otwierając koncert legendarnej formacji  KoRn. 7 września ukazał się nowy album CHASSIS zatytułowany Social Distortion, który już w pierwszym tygodniu wszedł na 2 miejsce najlepiej sprzedających się albumów rockowych merlin.pl,wyprzedzając takie grupy jak Acid Drinkers czy Jelonek.

Po premierze płyty zespół odbył ogólnopolską trasę koncertową Social Distortion Tour 2012 zorganizowaną przez MonseArt Music Management, której głównym patronem medialnym było radio Eska Rock.

Wide Eyes Open: http://www.youtube.com/watch?v=LUfrVSF-faA

 Skład grupy:

- Micha. Gabryelczyk - wokal
- Mateusz 'Matrix' Rybicki - gitara, drugi wokal
- Maciej 'Koniu' Ko.czak - gitara
- Piotr 'Piooro' Piorkowski - gitara babsowa[br - Karol Skrzy.ski - perkusja

STRONY:

http://www.chassis.com.pl/
http://www.facebook.com/chassisofficial


ORGANIZATOR:
ALIVE STAGE - http://stage.alive.wroclaw.pl
PATRONAT:GUITAR MAX SKLEP - http://www.guitar-max.eu

 

RED BUS

Wrocławski band założony w 2006 roku , cały czas wierny grunge'owi. "Wszyscy w zespole wychowaliśmy się na podobnej muzyce: klimaty ze Seattle są nam szczególnie bliskie" - mówią członkowie zespołu.

"Niezwykle skromny i utalentowany wokalista Tomek Pomian przenosi słuchaczy do amerykańskich klimatów zakorzenionych w tak znakomitych zespołach jak Tool, czy Papa Roach. Kapela zaskakuje niezwykle dobrą techniką i towarzyszącymi temu efektami graficznymi."

Skład zespołu : 

-Tomek Pomian - wokal
-Kornel Madetko - gitara
-Adam Fijołek - bass
-Radu - perkusja

W 2009 roku nagrali swoją pierwszą płytę demo "Blend Of US 4"

 STRONA:   http://www.myspace.com/redbuswroclaw

A.P.A.M.A.U.

Zespół A.P.A.M.A.U. powstał w marcu 2010 roku we Wrocławiu.  Jest mieszanką pięciu różnych osobowości, czego efektem są energiczne i szczere utwory. 

W skład zespołu wchodzą :

Jacek Fabianowicz (wokal),
Grzegorz Bandurowski (gitara prowadząca),
Dawid Kania (gitara rytmiczna),
Michał Jurkiewicz (gitara basowa)
Witold Abramowicz (perkusja).

Każdy ich koncert cechuje się ogromną energią, którą chcą zarazić publiczność.  Jak pokazują dotychczasowe doświadczenia, niemal zawsze się to udaje, co więcej,  każdy kolejny koncert i każde zdobyte podczas niego doświadczenie, wykorzystują by stać się coraz lepszymi na scenie.

STRONA - https://soundcloud.com/apamau/sets/wont-stop

 

Bilety:
18 zł - pierwsze 100 szt.
23 zł - w przedsprzedaży
29 zł - w dniu koncertu

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.