EnglishEnglish
 
City Sounds: Bisquit

City Sounds: Bisquit

pt., 14 listopada 2014, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

BISQUIT promuje nową płytę w Starym Klasztorze!

City Sounds zaprasza na koncert zespołu BISQUIT,  promujący niedawno wydaną płytę pt.”Lilly”.

 

Koncert odbędzie się 14 listopada w klimatycznych gotyckich wnętrzach klubu muzycznego Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1. Nowy album "Lilly" składa się z 12 nowych utworów i piosenki kultowego w latach 70-tych polskiego zespołu "2+1".  Utwór "Wielki mały człowiek" utrzymuje się już kolejny tydzień w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów Trójki.  

https://www.youtube.com/watch?v=l2pRlGL-C-w  

Zespół  rozpoczął działalność z początkiem nowego wieku. W zaciszu domowym powstawały pierwsze piosenki skomponowane przez Tomka "Serka" Krawczyka i Asię Chacińską.  Po kilku latach wspólnego grania zadebiutowali płytą "Inny Smak" (nominacja do Fryderyka w kategorii debiut roku). Niedługo po niej ukazały drugi album pt. "Pytania". 

Dziś, po kilku latach przerwy BISQUIT wraca do Was z nowymi dźwiękami - świetnymi kompozycjami i niebanalnymi tekstami. "Lilly" to bardzo emocjonalny krążek - od prostych, akustycznych piosenek, po bardziej rozbudowane formy, które potwierdzają ogromną wrażliwość na dźwięki i słowa. 

Nie ma nic ważniejszego od poszukiwania prawdy - dojrzałość, której nabywają jest tym, co niezwykle słychać w drodze artystycznej zespołu. Nie ulegając modom, wciąż starają się odnaleźć największe piękno w opowieściach o człowieku - przeżywaniu porażek i sukcesów, tęsknoty czy chwilowego szczęścia... 

Nową płytę BISQUIT zespół nagrał w składzie, w którym na stałe gra ze sobą od poprzedniej płyty "Pytania" - Asia Chacińska, Tomek "Serek" Krawczyk, Sebastian Frankiewicz, Maciej Szczyciński i Piotr Rychlec. 

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.