EnglishEnglish
 
City Sounds: Gorillaz Sound System (DJ Set)

City Sounds: Gorillaz Sound System (DJ Set)

czw., 29 maja 2014, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana daty oraz lokalizacji koncertu. Koncert zaplanowany na 10.04.2014 r. w klubie Eter odbędzie się 29.05.2014 r. w klubie Stary Klasztor.
Opis

Gorillaz Sound System na City Sounds!

Nowożytny fenomen artystyczny – tego typu sformułowań używa się tylko w stosunku do ludzi nietuzinkowych i wszechstronnych. Takim właśnie jest Remi Kabaka, założyciel Gorillaz Sound System, kolektywu uzupełniającego grupę Gorillaz. GSS słynie z nakręcania doskonałych imprez. Jak to robi? Przekonajcie się 10 kwietnia we wrocławskim klubie Eter w ramach cyklu City Sounds.

Najpierw było Gorillaz – jedyna w swoim rodzaju formacja, charakterystyczna i ze względu na brzmienie, i pomysł na image. Wkrótce po niej narodził się Gorillaz Sound System – skład uzupełniający Gorillaz, ale także doskonale radzący sobie jako osobny twór. Mieszanka DJ-skich popisów, żywych instrumentów i wizualizacji przyjęła się doskonale, przekładając na kolejnych zdobywanych na całym świecie fanów.

Założycielem Gorillaz Sound System jest pochodzący z Londynu Remi Kabaka - człowiek, który tworzy, inspiruje i oferuje ludziom ciekawe pomysły - czy to tło dźwiękowe, czy wizualne. Można go zobaczyć jako perkusistę w Gorillaz, jest głosem Russella Hobbs'a (wirtualnej postaci znanej z wizualizacji Gorillaz), dodatkowo należy do zespołu Bobby'ego Womacka i kolektywu Africa Express oraz współpracuje z legendarnym Banksym. To właśnie on odkrył talent MIA i jest współodpowiedzialny za projekt DRC Music. Jako DJ ma na swoim koncie ponad 200 niezwykłych wydarzeń, w tym występ w słynnym brytyjskim Tate Modern.

Jeśli nadarza się okazja, żeby zobaczyć tak wszechstronnego artystę w akcji, to po prostu trzeba z niej skorzystać.    

Bilety

Miejsca stojące:
39 zł – pierwsze 200 szt.
49 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

Miejsca siedzące:
65 zł - miejsca siedzące na balkonie

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.