EnglishEnglish
 
City Sounds: KARI

City Sounds: KARI

pt., 22 stycznia 2016, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

KARI z zespołem zaśpiewa na City Sounds!

Po dwóch wyjątkowych solowych koncertach jakie KARI dała w Starym Klasztorze nadszedł czas na koncert artystki wraz z zespołem! 22 stycznia KARI ze swoim zespołem zagra na Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze w ramach trasy Winter Tour 2016.  Będzie to zupełnie inne show, nowy materiał i nowe aranżacje starszych utworów - idealna propozycja dla fanów artystki!

Kari, to polska artystka, producentka i singer-songwriterka uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Po dwóch latach od sukcesu debiutanckiej płyty „Daddy Says I’m Special”, którą wydała jako Kari Amirian, artystka powróciła z nowym albumem „Wounds And Bruises” . Wydawnictwo pokazuje wyraźne zmiany w stylistyce, w której do tej pory poruszała się wokalistka. „Wounds And Bruises” to album surowych i jaskrawych kontrastów: pomiędzy energetycznym rytmem, a subtelną melodią, sferą ducha a rzeczywistością, między potęgą a kruchością, odwagą a spokojem. Charyzmatyczny wokal Kari miesza się z szeroką gamą dźwięków, od tribalowych beatów, po elektro i brzmienia lat 80. 

Artystka na swoim koncie ma już wyróżnienia za  wydawnictwo „Wounds And Bruises”. Płyta zwyciężyła w plebiscycie Prześwietlamy 2013 portalu Musicis.pl w kategorii Album Roku, a także zdobyła szereg wyróżnień w rocznych podsumowaniach i plebiscytach, m.in.: Brand New Awards 2013, „Gazety Wyborczej”, „Tygodnika Powszechnego”, T-mobile.music.pl i cgm.pl. Krytycy i fani stawiają ją w jednym szeregu z artystkami takimi jak: Bat For Lashes, Lykke Li, Stina Nordenstam, czy Fever Ray. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak Open’er Festival, Free Form Festival, Męskie Granie, Slot Art Festival, Malta Festival i wielu innych. W marcu utwór „The One” został umieszczony na tydzień na playliście BBC Radio 1 w ramach cyklu „BBC Introducing” i zebrał bardzo dobre recenzje od znanych brytyjskich dziennikarzy prowadzących audycje. Zaowocowało to występem KARI na BBC Radio’s Big Weekend w Glasgow 24 maja na scenie BBC Introducing.

Twórczość KARI sygnuje prężnie rozwijające się wydawnictwo muzyczne NEXTPOP Songwriters’ Label, znane z produkcji znakomitej jakościowo muzyki autorskiej m.in. Fismolla i Bokki.

Obecnie Kari pracuje nad nowym albumem. Jeśłi jesteście ciekawi jak nowy materiał muzyczny prezentuje się na żywo - ten koncert jest właśnie dla Was!

Bilety
Sprzedaż zakończona.