EnglishEnglish
 
City Sounds: Kroki

City Sounds: Kroki

śr., 15 marca 2017, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Kroki w Starym Klasztorze!

City Sounds zaprasza 15 marca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert odkrycia ostatniego sezonu – zespołu Kroki!

Koncert we Wrocławiu jest jednym z ostatnich na trasie wiosennej, przed wejściem zespołu do studia, gdzie przygotowują nowy album. Nie tylko z tego powodu będzie to koncert wyjątkowy. Wrocław jest specjalnym miejscem na mapie zespołu (wokalista Jaq Merner jest urodzonym wrocławianinem) i specjalny będzie również ten koncert. 


Kroki to wypadkowa trzech muzycznych światów. 

Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak. 

Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować moze spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocjami. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, taneczne kompozycje. 

Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu - jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayaxem. Debiutancki materiał, który ukazał się 14 października 2016 roku, został zagrany na niemal 40 koncertach. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.