EnglishEnglish
 
City Sounds: Noon

City Sounds: Noon

czw., 18 października 2018, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

NOON zagra w Starej Piwnicy!

W ramach znanego cyklu koncertowego City Sounds 18 października w Starej Piwnicy przed wrocławską publicznością wystąpi NOON!

Mikołaj Bugajak, szerszej publiczności znany jako NOON, ma na koncie przynajmniej kilka płyt, które zasłużyły na miano klasycznych. Słynący z nieszablonowego podejścia do muzyki rozpoczął karierę jako producent muzyczny, tworząc sukces takich artystów jak Grammatik - “Światła miasta” (2000) oraz Pezet “Muzyka klasyczna” (2002), “Muzyka poważna” (2004).

NOON to jednak przede wszystkim muzyka instrumentalna, zawarta na czterech mini albumach, z których każdy utrzymany jest w innej stylistyce: "Bleak Output" (2001), "Gry Studyjne" (2003), "Pewne sekwencje" (2008) oraz "Dziwne dźwięki i niepojęte czyny" (2010). Droga od instrumentalnego hip-hopu, przez muzykę elektroniczną, aż do kompozycji akustycznych odbyła się płynnie głównie za sprawą charakterystycznego brzmienia, które jest jego wizytówką. W kwietniu tego roku, po latach przerwy ukazał się kolejny album artysty zatytułowany „Algorytm”.


Ceny biletów:

35 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.