EnglishEnglish
 
City Sounds: RALPH KAMINSKI

City Sounds: RALPH KAMINSKI

wt., 5 grudnia 2017, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Ralph Kaminski zaśpiewa w Starym Klasztorze!

City Sounds zaprasza na koncert odkrycia ostatniego sezonu muzycznego. Po występach na największych festiwalach ( Open'er, OFF, Kraków Live, Soundrive) RALPH KAMINSKI zaśpiewa we Wrocławiu!

Koncert odbędzie się grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.

Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

Bilety
Sprzedaż zakończona.