EnglishEnglish
 
City Sounds: Rebeka, Cosovel, Oxford Drama

City Sounds: Rebeka, Cosovel, Oxford Drama

pt., 26 czerwca 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Rebeka

Ich pierwszy singiel “Fail” po chwili stał się piosenką tygodnia w radiowej Trójce. Pojawili się na stronie MTV IGGY oraz na większości portali muzycznych oraz mniejszych i większych blogach. Muzyka Rebeki to mieszanka eksperymentalnego popu i szeroko pojętej elektroniki. Za tymi określeniami kryją się różnorodne kompozycje: dynamiczne, czasem liryczne, zawsze zadziorne. Rebeka to przede wszystkim chłodne brzmienie analogowych syntezatorów, pulsujący rytm basów, niesamowity głos i naturalna sceniczna charyzma.

Cosovel

COSOVEL to fenomen polskiej sceny alternatywnej. Debiut roku 2015. Bezkompromisowa i świeża elektronika z elementami jazzu i folku. Solowy projekt Izoldy Sorenson, znanej ze współpracy z Julią Marcell i Drekotami. Nazwa zespołu pochodzi od postaci Srecko Kosovela - słoweńskiego poety z początku XX wieku, zaliczanego do nurtu modernizmu.

Oxford Drama

Oxford Drama to duet, który powstał na początku 2014 roku z inicjatywy Gosi Dryjańskiej i Marcina Mrówki. Wiosną tegoż roku ukazała się pierwsza EP duetu, zatytułowana po prostu "Oxford Drama". W listopadzie zespół dołączył do wytwórni Brennnessel, założonej przez członków grupy Kamp!. Pierwszym utworem Oxford Drama sygnowanym logo Brennnessel był remix "Jumbo Love" z repertuaru We Draw A. Duet pracuje właśnie nad debiutanckim albumem, ale już dziś może sprawdzić "Fluctuations EP" - ich pierwszy materiał wydany w Brennnessel Records

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.