EnglishEnglish
 
City Sounds: Rebeka - Davos

City Sounds: Rebeka - "Davos"

czw., 14 kwietnia 2016, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

REBEKA promuje najnowszą płytę we Wrocławiu!

City Sounds zaprasza na koncert promujący album „Davos” duetu REBEKA, który tworzą Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. Koncert odbędzie się 14 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” REBEKA konsekwentnie umacnia swoją pozycję na polskim  rynku muzycznym. Zdobyli tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez Gazetę Wyborczą, zagrali  kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami.

Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze REBEKI. Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy, nie pozwalają przejść obojętnie.

18 marca br. ukaże się najnowszy album REBEKI zatytułowany „Davos”. Będzie to jak twierdzi zespół materiał dojrzalszy choć odrobinę bardziej dziki niż "Hellada. Organiczne brzmienia syntezatorów przeplatające się z gitarami to kontynuacja zamysłu grania muzyki elektronicznej na żywo. Będzie to album pełen różnorodnych piosenek  -od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia. Na “Davos” usłyszeć będzie można wiele osobistych historii i przemyśleń o współczesnym świecie. 

Nazwa płyty nawiązuje do “Czarodziejskiej góry” Thomasa Manna. Tak jak tytułowa czarodziejska góra wpływa tajemniczo na mieszkańców Davos, tak stan tworzenia i słuchania muzyki przenosi nas w magiczne miejsca, odrywa od rzeczywistości, przemienia.

Bilety

miejsce stojące:

45,00 zł - przedsprzedaż
50,00 zł - w dniu koncertu

miejsce siedzące (balkon):

55 zł - przedsprzedaż oraz w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.