EnglishEnglish
 
City Sounds: Robert Babicz (live act)

City Sounds: Robert Babicz (live act)

sob., 27 października 2012, 21:00

Klub Log:In
pl. Solidarności 1/3/5
Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

 

CITY SOUNDS I TRIPPY SOUNDS PREZENTUJĄ ROBERT BABICZ (live)

City Sounds i Trippy Sounds prezentują legendę sceny techno. Już 27 października we wrocławskim klubie Log:in Robert Babicz z jedynym live actem w Polsce!

Robert Babicz, mieszkający w Kolonii, a urodzony w Polsce, to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych producentów w Europie. Nigdy nie stał się mega-gwiazdą, ale podobnym do niego dorobkiem może sie poszczycić niewielu innych! Dziesiątki singli i 4 albumy dla tak ważnych labeli jak Mille Plateaux, Force Inc., Disko B, Junkfood, Systematic, Treibstoff, Out Of Orbit, Audiomatique czy K2 – labelu Michaela Mayera z Kompaktu, to dokonania, których pozazdrościć może każdy!

Kultowe nagrania wydawane pod niezliczonymi pseudonimami (Rob Acid, Alton Inc, Dicabor i wiele innych) pozwoliły mu osiągnąć wielki szacunek na całym świecie. Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem, ale wręcz elektroniczną instytucją!

Muzyka Babicza podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki – od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów (jest pasjonatem analogowych rarytasów).

Bilety/Tickets:
25zł - I pula przedsprzedaży,
35zł - przedsprzedaż oraz w dniu koncertu

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.