EnglishEnglish
 
City Sounds: Sorry Boys

City Sounds: Sorry Boys

sob., 18 kwietnia 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

SORRY BOYS zagrają w Starym Klasztorze!

City Sounds z przyjemnością zaprasza 18 kwietnia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na długo oczekiwany koncert grupy SORRY BOYS!

Sorry Boys zadebiutowali w 2010 r., bardzo dobrze przyjętym przez publiczność i krytyków, albumem „Hard Working Classes”. W listopadzie 2013 r. ukazała się “Vulcano” - druga płyta zespołu, wyprodukowana przez Marka Dziedzica i uznana za jedno z najlepszych, polskich wydawnictw roku.

Muzycy zagrali kilkadziesiąt wspaniale przyjętych koncertów promujących „Vulcano”. Podczas festiwalu Top Trendy 2014 Sorry Boys zdobyli Nagrodę Dziennikarzy. Latem 2014 r. wystąpili także m.in. na Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal oraz zagrali koncert otwarcia festiwalu Tauron Nowa Muzyka, z towarzyszeniem chóru Soul Connection Gospel Group, w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Sorry Boys bywają porównywani do Kate Bush, Florence and the Machine, Hey, czy artystów wytwórni 4AD. Zespół wykształcił jednak swój własny, unikalny styl cechujący się umiejętnością kreowania niezwykłej atmosfery, indywidualnością instrumentalistów i hipnotycznym głosem Beli. Wiosenne koncerty 2015 są okazją do zobaczenia Sorry Boys w przededniu nagrań na trzecią płytę - poza materiałem z albumu „Vulcano”, będzie można usłyszeć premierowe utwory.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.