EnglishEnglish
 
Cochise

Cochise

sob., 8 lutego 2014, 20:00

Klub Muzyczny Łykend
ul. Podwale 37/38
50-040, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Cochise z Pawłem Małaszyńskim zagra we Wrocławiu!

 

W sobotę, 8 lutego 2014 we wrocławskim klubie Łykend wystąpi Cochise.

Zespół powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński - wokal, Wojtek Napora - gitara, Radek Jasiński - bas, Czarek Mielko - perkusja. 

Początki Cochise przypominają historię wielu kapel - koledzy z jednego miasta, których pasją jest muzyka, spotkali się i zaczęli razem grać. I grają już razem prawie 10 lat.

Muzyka Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, obejmuje album "Still Alive" z 2010 r. oraz płytę "Back to Beginning", wydaną w maju 2012 roku przez Mystic Production. 10 lutego 2014 r. światło dzienne ujrzy trzecia płyta Cochise zatytułowana "118". Jej wydawcą będzie tym razem Metal Mind Productions. Najnowszy album charakteryzuje typowe dla Cochise surowe, rockowe, ciężkie brzmienie, lecz znajdzie się na nim również kilka bardziej melodyjnych utworów.

Podczas koncertu, który odbędzie się na dwa dni przed premierą trzeciej płyty, wrocławska publiczność  będzie mogła usłyszeć zupełnie nowe kompozycje, ale z pewnością nie zabraknie też starszych utworów. 

Bilety: 30 zł

Źródło: organizator wydarzenia

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.