EnglishEnglish
 
Coldplay Night

Coldplay Night

śr., 27 listopada 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Coldplay Night w Starym Klasztorze!


Klub Stary Klasztor zaprasza 27 listopada fanów zespołu Coldplay! Już po raz drugi będziemy mieli okazję wziąć udział w koncercie poświęconemu twórczości tej niezwykłej brytyjskiej grupy.

W drugiej edycji chcielibyśmy nieco głębiej spojrzeć na przekrój siedmiu wydanych dotąd płyt. Mając na uwadze hity ostatnich lat wykonamy również ukłon w stronę starszych utworów, które kształtowały późniejsze postrzeganie zespołu.

Od pierwszego hitu, którym dla grupy stał się utwór "Yellow" przez sentymentalne ballady "The Scientist" czy "Fix You",po największe taneczne hity ostatnich lat jak "A Sky Full of Stars" czy "Something Just Like This".

Piosenki te od początku znalazły miejsce nie tylko na listach przebojów, ale przede wszystkim ulokowały się na długo w sercach słuchaczy.

W wyniku zamiłowania do ich wyjątkowej twórczości postanowiliśmy połączyć siły i podczas energetycznego wieczoru będziecie mieli okazje wysłuchać utwory, które powstawały na przestrzeni 20 lat muzycznych zmagań, wspólnych wzlotów i upadków zespołu.

Wojtek Kiełbasa  - charyzmatyczny gitarzysta i wokalista młodego pokolenia - poprowadzi nas przez ten muzyczny wieczór wraz z zespołem w składzie:

Paweł Wygas - bas
Marek Niedzielski - perkusja
Mateusz Kowalczyk - gitara
Tomasz Jędrzejewski - instrumenty klawiszowe

Zabierzcie znajomych, dobre humory i chęć do wspólnej zabawy. Do zobaczenia!


Ceny biletów

30 zł - I pula
40 zł - II pula
45 zł - III pula (w dniu koncertu)

Bilety
Sprzedaż zakończona.