EnglishEnglish
 
Coma

Coma

niedz., 1 lutego 2015, 19:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Coma zagra w lutym klubowy koncert w Eterze!

Po niezwykle udanym jesiennym koncercie "COMA Symfonicznie" czas na klubowy koncert Comy!

wROCKfest.pl zaprasza 1. lutego do klubu Eter na występ zespołu, którego płyty sprzedają się w imponujących ilościach, a każdy z koncertów jest wielkim wydarzeniem.

Łódzki zespół,  z charyzmatycznym wokalistą Piotrem Roguckim,  powstał w roku 1998 roku i prędko zdobył sobie liczne grono fanów, stale powiększane przez kolejne płyty i trasy koncertowe.

Coma zagrała na najważniejszych polskich festiwalach, dzieląc scenę m.in. z Pearl Jam, Linkin Park czy grupą Tool, jest też laureatem wielu nagród muzycznych na czele z Fryderykami i woodstockowskim Złotym Bączkiem.

Płyta Hipertrofia, która w dniu premiery pokryła się platyną, osiągnęła status Podwójnej Platyny. Czerwony Album wydany w 2011 roku zyskał status Złotej Płyty w tydzień po premierze.

W roku 2013 muzycy z grupy COMA podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic/ Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. W efekcie tej współpracy narodził się anglojęzyczny krążek pod tytułem „Don't set your dogs on me”, którego premiera odbyła się w lutym 2013. W ramach promocji najnowszego albumu, zespół COMA wystąpił na dwóch koncertach poza granicami Polski – w Londynie oraz Manchesterze.

Na wrocławskim koncercie w klubie Eter spodziewać możemy się przekrojowego materiału z całego okresu twórczości Comy, na pewno nie zabraknie starych, dobrze znanych publiczności przebojów zespołu.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.