EnglishEnglish
 
Cropp Tattoo Konwent Wrocław 2014

Cropp Tattoo Konwent Wrocław 2014

2014-04-26 - 2014-04-27
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:30 )


Browar Mieszczański
ul. Hubska 44-48
50-502, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Cropp Tattoo Konwent Wrocław 2014

Już w ostatni weekend kwietnia (26-27) odbędzie się trzecia edycja Cropp Tattoo Konwent Wrocław, w Browarze Mieszczańskim. Po raz kolejny stolica dolnego Śląska stanie się również stolicą tatuażu!

Nasz festiwal to nieszablonowa muzyka...

Wrocławski festiwal to ponad dziesięć zespołów, które wystąpią na specjalnie przygotowanej scenie koncertowej. W tym roku zagrają dla was  takie zespoły jak angielski Booze & Glory oraz weterani z Chorwacji czyli DEAFNESS BY NOISET. Oprócz nic na scenie zobaczycie również punk’rollowy Warsaw Dolls prosto ze stolicy, energetyczną do szpiku kości Laura Palmer oraz wrocławską legendę muzyki punkowej zespół Zwłoki. Dobrych dźwięków nie zabraknie również na afterparty, gdzie wystąpi dla was absolutnie pozytywny Sztigar Bonko! 

...która w połączeniu z eksytującymi atrakcjami...

Niesamowite pokazy i inspirujące wystawy będą czekały na was w klimatycznych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego. Zobaczycie improwizowany występ wrocławskich stand-upowców którzy sprawią, że nie będziecie mogli przestać się śmiać. Diana Błażków oraz Anika Stanclik ze studia fryzur Cococabana zabiorą was w świat dzieciństwa, a po wybiegu przejdą się piękne, wytatuowane dziewczyny wystylizowane na lalki. To jednak nie wszystko! Intrygująca  Lucky Hell przybędzie na Tattoo Konwent prosto z Finlandii, aby zaprezentować przykuwający wzrok i podszyty erotyzmem występ sceniczny, którego długo nie zapomnicie.  Będą też na odwiedzających czekać wystawy tematyczne, a wśród nich prace znanego ilustratora Dawida Ryskiego.

...rozbudzi wasz apetyt na piękne tatuaże!

Cropp Tattoo Konwent to jednak przede wszystkim festiwal sztuki ciała, dlatego nie zabraknie na nim emocji związanych z tatuażami! Goście imprezy będą mogli wziąć udział w konkursach na najlepsze tatuaże, a także wytatuować się lub zwyczajnie poszukać inspiracji wśród prac 60’ciu tatuatorów z Polski i spoza granic kraju. Gośćmi specjalnymi tej edycji będą niemiecki tatuator Florian Karg, specjalista w stylu realistycznym, oraz Bullet BG pochodzący z Portugalii.

Zapraszamy do zaglądania na oficjalną stronę WTK (http://wroclaw.tattookonwent.pl/) oraz na fan page na FB (https://www.facebook.com/WroclawTattooKonwent), gdzie publikowane będą aktualności dotyczące Wrocław Tattoo Konwent, bo to nie koniec atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy!

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:

Bilet jednodniowy - 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu festiwalu
Bilet dwudniowy - 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu festiwalu
Bilet VIP - 200 zł

Bilet VIP zapewnia: dwudniowy dostęp do viproomu, w którym serwujemy darmowy alkohol (w godz. 15-21) i napoje (cały dzień), koszulkę festiwalową oraz wstęp na afterparty, na którym zagra m.in. Sztigar Bonko.
Bilety
Sprzedaż zakończona.