EnglishEnglish
 
Crystal Fighters

Crystal Fighters

wt., 12 listopada 2013, 20:00
( Wejście od godz. 19:00 )


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Agencje Knock Out Productions oraz GoAhead z ogromną przyjemnością prezentują dwa koncerty zespołu Crystal Fighters. 11 listopada grupa zagra w Warszawie, dzień później w Krakowie. Krakowski występ odbędzie się w ramach cyklu „Chillout Evening” – pomimo tego, że Crystal Fighters potrafią grać nie tylko chilloutowo i nastrojowo, ale wręcz niemal punk-rockowo.

Pierwszy klubowy koncert Crystal Fighters w Polsce, który planowany jest na maj, został już wyprzedany. Jesienne występy będą więc doskonałą okazją dla wszystkich, którym nie udało się na niego dostać.

Informację o reszcie line up’u podamy później.

Headliner:

CRYSTAL FIGHTERS (Hiszpania/UK) folk/electronica/rock:

Dzisiaj, gdy dominuje pogląd o tym, że w muzyce „wszystko już było”, niewielu artystów jawi się jako twórcy tak oryginalni i ciekawi, jak Crystal Fighters. Formacja ta zdobyła światową popularność w przeciągu raptem 2 lat od wydania genialnego debiutu „Star Of Love”, rozkochując w sobie zarówno fanów jak i krytyków. Ich twórczość stanowi nie tyle mieszankę stylów muzycznych, co wręcz kultur. Bałkański folk, londyńska elektronika, rock… W przypadku tego bandu bezcelowe są próby klasyfikacji, gdyż każdy z jego numerów pochodzi jakby z innego muzycznego świata. Jedyne co je łączy, to to, że dzięki ich przebojowości, wszystkie mogłyby zostać hitami. Zwłaszcza, że wielu z nich towarzyszą świetne klipy takie ja do piosenek „Fallow”, „Champion Sound”, czy „Plage”. Gdyby tego było mało, warto dodać, że Crystal Fighters grają totalnie rewelacyjne, pełne energii koncerty, na których można wyczuć wręcz punkową energię. Dlatego właśnie, bilety na ich występy zwykle wyprzedają się na pniu!

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:

79zł - przedsprzedaż
90zł - w dniu koncertu 

Bilety
Sprzedaż zakończona.