EnglishEnglish
 
Cyrkowa Orkiestra Show - widowisko muzyczne dla dzieci

Cyrkowa Orkiestra Show - widowisko muzyczne dla dzieci

2017-11-18 - 2017-12-01

Sopot, Kraków, Rzeszów

Sopot
sobota, 18 listopada 2017, 14:00
cena: 50,00 PLN , miejsca siedzące
Kraków
piątek, 24 listopada 2017, 16:00
ceny od: 40,00 PLN , miejsca siedzące
Rzeszów
piątek, 1 grudnia 2017, 16:00
ceny od: 30,00 PLN , miejsca siedzące
Opis

Cyrkowa Orkiestra Show to niezwykłe widowisko muzyczne, stanowiące połączenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Na scenie wystąpi bowiem bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Ale na tym nie koniec atrakcji. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci ale i dorosłych. 

Poprzez piosenki najmłodsi otrzymają zatem możliwość odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkania z szalonymi Flinstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Dziewczynki z pewnością zainteresuje spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru. 

Ponieważ to widowisko to muzyka na żywo, w wykonaniu orkiestry, muzycy będą mieli możliwość pokazania maluchom wybranych instrumentów muzycznych. Dzieci przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra. 

Artyści cyrkowi pokażą fajne sztuczki a klauni jak to klauni – powygłupiają się bez umiaru.