EnglishEnglish
 
CZESŁAW ŚPIEWA - 10 lat w Polsce

CZESŁAW ŚPIEWA - 10 lat w Polsce

czw., 15 listopada 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Czesław Śpiewa 10 lat w Polsce - koncert w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl zaprasza 15 listopada do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert z największymi hitami formacji Czesław Śpiewa!

Zespół Czesław Śpiewa, czyli duńska, muzyczna armia Czesława Mozila obchodzi w tym roku 10-lecie występów w Polsce. To również 10 lat od wydania płyty „Debiut” , która była jedną z najważniejszych płyty polskiego przemysłu muzycznego ostatnich dwudziestu lat . Dotychczas płyta sprzedała się w liczbie ponad 100.000  egzemplarzy.

 „Maszynka do świerkania ‘ oraz ‘ Żaba tonie w betonie” to piosenki , które  weszły już  do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. 

Obecna trasa koncertowa , to repertuar w dużej części oparty na płycie „Debiut” ,a także przekrojowa podróż przez kolejne płyty zespołu , czyli „Pop , „Czesław Śpiewa Miłosza” , oraz obie części „Księgi Emigrantów”.

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multi instrumentalnego koncertu.


Ceny biletów

Miejsca stojące:

50 zł - I pula (do 30.09)
55 zł - II pula (od 1.10 do 14.11)
60 zł - III pula (15.11)

Miejsca siedzące:

70 zł - balkon
70 zł - parter

Bilety
Sprzedaż zakończona.