EnglishEnglish
 
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

sob., 7 marca 2020, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Daria Zawiałow

Niesamowicie zdolna i kreatywna. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Radio Wrocław zaprasza na koncert Darii Zawiałow 7 marca o godz. 19.00

Daria Zawiałow to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.

W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „AKysz”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, a teledyski do singli osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Ostatni album „Helsinki” (2019) jest na najlepszej drodze żeby przebić te osiągnięcia. „Szarówka”, singiel promujący płytę już podbił szczyty list przebojów.

Koncerty Darii to żywioł i rockowa energia zaprawiona świeżymi brzmieniami. Gościła na największych polskich festiwalach a  jej klubowe trasy koncertowe przyciągają tłumy!

Daria Zawiałow otrzymała 2 nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach "Fonograficzny debiut roku"
oraz "Album roku alternatywa". Radio Wrocław- zapraszamy.

Bilety
Sprzedaż zakończona.