EnglishEnglish
 
Decapitated + Thy Disease + Materia + The Sixpounder

Decapitated + Thy Disease + Materia + The Sixpounder

sob., 24 stycznia 2015, 18:30
( Wejście od godz. 18:00 )


Klub Fabryka
ul. Zabłocie 23
30-701, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Knock Out Productions z przyjemnością zaprasza do „Fabryki” na koncert rewelacyjnego Decapitated. Styczniowa część trasy obejmie osiem miast - rozpocznie się 22 stycznia w Rzeszowie w klubie Vinyl, natomiast jej finał odbędzie się 1 lutego w Zielonej Górze w klubie 4 Róże Dla Lucienne. Knock Out zaprasza na koncert do Krakowa 24 stycznia.

Headliner

DECAPITATED (Krosno/Kraków) techniczny death metal, groove metal:

Nie tak dawno, po raz nie wiadomo już który, siali spustoszenie w Ameryce Północnej. Tym razem jako support kosmicznych wariatów z Gwar. I jak zwykle wrócili z tarczą. Nie jest to dziwne, bo Decapitated promuje płytę "Blood Mantra", na której genialnie udowadnia, że muzyków interesuje coś więcej niż światowej klasy techniczny death metal.

Vogg, Rasta, Paweł Pasek i Młody, dla którego Krwawa Mantra była pierwszą płytą nagraną z Decapitated, są jak perfekcyjnie pracująca maszyna. Wychodzą na scenę i nie biorą jeńców. Vogg młóci zabójcze riffy i pokręcone solówki, Rasta imponuje dynamiką i charyzmą, a sekcja Pasek – Młody dociska wnętrzności do kręgosłupa. Mieszanka starych numerów z kawałkami z "Blood Mantra" z całą pewnością będzie wyjątkowym doświadczeniem. Perfekcyjna technika, gęste blasty zderzą się z patentami ewidentnie thrashowymi i groove'owymi. Będzie rzeź, ale będzie też i klimat. To pierwsza od paru lat trasa Decapitated w Polsce w roli headlinera, więc muzycy będą mieli więcej czasu, aby nadwyrężyć wasze narządy słuchu. Bądźcie pewni, że to zrobią. Na, jak zwykle, doskonałym poziomie.

Support

THE SIXPOUNDER (Wrocław) groove metal:

Decapitated to poważna kapela, ale na jej trasie na pewno nie zabraknie humoru. A to dzięki jajcarzom z Wrocława o nazwie The Sixpounder. Sami mówią o swojej muzyce, że to "powiązanie ducha rock and rolla z upiorem metalu". I trudno byłoby o lepszy opis. Umieją konkretnie łoić, ale ważny jest też dla nich luz, dobra zabawa, puszczanie oka do fanów. Robili to wielokrotnie na debiutanckiej płycie "Going To Hell? Permission Granted!", robią i na dwójce, "The Sixpounder" z 2013 roku, którą wciąż promują. Zapewne humorystycznych elementów nie będą pozbawione ich kolejne wydawnictwa. Pięciu kolesi ukrywających się pod ksywkami Frantic Phil (wokal), Paul Shrill (gitara), Jar O'Big Botom (gitara basowa), Mike Noodle (gitara prowadząca) oraz Jeff Vader (perkusja), którzy w 2010 roku wygrali polską edycję Wacken Metal Battle, a dzięki temu zagrali na świecie Wacken Open Air, postara się o to, aby fani oprócz dobrej muzyki dostali również dobrą zabawę.

http://www.thesixpounder.com/
https://www.facebook.com/TheSixpounder
https://www.youtube.com/watch?v=EHQR4SBDvLM

THY DISEASE (Kraków) industrial death metal, death metal:

Niedawno minęło 15 lat od powstania krakowskiego Thy Disease. Choć kapela doświadczyła wielu zmian w składzie, wytrwale promuje deathmetaowe granie. Granie, które od paru lat naznaczone jest wyraźnie śladami industrialnymi, postawionymi przed laty choćby przez Fear Factory. To, że Thy Disease wciąż istnieje, jest zasługą Yanuarego, jedynego muzyka z pierwszego składu, który nie zważając na personalne turbulencje, cierpliwie szukał i znajdował kolejnych muzyków. Od kilkunastu miesięcy skład jest stabilny i jest on odpowiedzialny za zdecydowanie najlepszy album w historii zespołu, "Costumes Of Technocracy". Właśnie ten materiał krakowska załoga promuje na trasie z Decapitated. Koniecznie zobaczcie ich w akcji. Tak dobrze jeszcze nigdy nie prezentowali się na żywo.

http://www.thydisease.com/
https://www.facebook.com/thydisease
https://www.youtube.com/watch?v=oS-km67Wwj4

MATERIA (Szczecinek) groove metal, thrash metal

Pewnie mało który metalowiec śledzi talent shows, ale czasami i w nich trafiają się ciekawi wykonawcy. Takim na pewno jest pochodząca ze Szczecinka Materia, która dotarła do ścisłego finału "Must Be The Music". W styczniu 2013 roku ukazała się ich debiutancka płyta "Case Of Noise", którą zdecydowanie warto sprawdzić dokładnie. Mniejsza o to, że kapela sama się wydała i wyprodukowała. Ważniejsze jest to, że w swojej muzyce kapitalnie połączyli granie w stylu Lamb Of God, metalcore, nu-metal, thrash. No i mają świetnego wokalistę, Michała Piesiaka. Zdecydowanie trzeba zobaczyć ich na żywo!

https://www.facebook.com/materia.metal
https://www.youtube.com/watch?v=J_Ntv8XWNgg

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.