EnglishEnglish
 
DEEP PURPLE: LIVE IN CONCERT

DEEP PURPLE: LIVE IN CONCERT

wt., 3 grudnia 2019, 20:00
( Otwarcie bram: 18:30 )


TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7
31-571, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, zespół wystąpi w Polsce 3 grudnia w TAURON Arena Kraków! Bilety do sprzedaży trafią w piątek, 29 marca, zapraszamy!

 

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Dyskografię grupy zamyka album,"inFinite", który ukazał się w kwietniu 2017 roku.  Po wydaniu tej płyty zespół wyruszył w trasę koncertową "The Long Goodbye Tour", w ramach której grupa dała trzy, niezwykle entuzjastycznie przyjęte koncerty w Polsce. I chociaż była to pożegnalna trasa zespołu, to czasem trudno jest się tak po prostu pożegnać i wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple nie dobiegła końca. Już 3 grudnia w TAURON Arena Kraków fani Deep Purple będą mogli na żywo doświadczyć koncertowej magii legendy rocka, zapraszamy!


Ceny biletów w przedsprzedaży/w dniu koncertu:

210/230 PLN - płyta
350/370 PLN - płyta Golden Circle
295/315 PLN - siedzące - kategoria I
250/270 PLN - siedzące - kategoria II
190/210 PLN - siedzące - kategoria III

Bilety
Sprzedaż zakończona.