EnglishEnglish
 
Delta Heavy - Face the Music

Delta Heavy - Face the Music

pt., 16 listopada 2012, 21:00

Browar Mieszczański
ul. Hubska 44-48
50-502, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

16 listopada we wrocławskim Browarze Mieszczańskim zapowiada się kolejna świetna impreza dla wszystkich fanów dubstep’u, drumstep’u, electro i d’n’b. Tego dnia, nim złapie Was jesienno-zimowa chandra, zapraszamy na imprezę z udziałem niekonwencjonalnego duetu Delta Heavy! Wydarzenie odbędzie się w ramach dobrze znanego cyklu Face The Music.

DELTA HEAVY, czyli Ben Hall i Simon James - studiowali w tym samym mieście, mieli wspólnych znajomych, a dodatkowo połączyło ich zamiłowanie do grania podobnej muzyki. Na scenie muzycznej można było usłyszeć o nich już w 2009 roku, kiedy autorskie 'Galaxy' ukazało się na krążku 'Acts Of Mad Men' wydanym w Viper Recordings. Nie trzeba było długo czekać, kiedy swoim pierwszy winylem („Abort”) przykuli uwagę nawet takich artystów jak Andy C, Friction czy High Contrast.

Początek 2010 roku przyniósł duetowi owocną współpracę z Ram Records, a singiel „Space Time / Take The Stairs” zapewnił nominację w kilku kategoriach na prestiżowym Drum&Bass Arena Awards. Poza Europą, mają za sobą trasę w Australii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.