EnglishEnglish
 
Devin Townsend Project, Fear Factory, Sylosis

Devin Townsend Project, Fear Factory, Sylosis

śr., 5 grudnia 2012, 19:00

Klub Eskulap
ul. Przybyszewskiego 39
60-356, Poznań
sprzedaż zakończona
Opis

 

Fear Factory i Devin Townsend Project postanowili połączyć siły I wyruszyli we wspólną trasę – “The Epic Industrialist Tour”! 4 grudnia w warszawskiej Progresji i 5 grudnia w poznańskim Eskulapie wystąpią razem z Sylosis w roli gościa.

Fear Factory to najprawdziwsza legenda industrial metalu! Zespół powstał w 1990 roku w Los Angeles, w Kalifornii i już od początku swojej działalności wzbudzał ogromne zainteresowanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków! Szczyt popularności grupy przypadł na drugą połowę lat 90., kiedy to ukazał się album „Demanufacture”. Ogromny sukces płyty umożliwił grupie występ przed samym Ozzym Osbournem i Black Sabbath! 5 czerwca ukazał się ósmy album Fear Factory – „The Industrialist”.

Devin Townsend Project to grupa kierowana przez znanego kanadyjskiego muzyka i producenta – Devina Towsenda, znanego nie tylko z działalności solowej, ale również z grupy Strapping Young Lad, której był założycielem, autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą. Z projektem Devin Townsend Project (powstałym w 2009 roku) nagrał już cztery albumy (w tym dwa ostatnie w ubiegłym roku)!

Sylosis to metal core’owa grupa z Reading w Anglii, która w 2011 roku wydała swój drugi album – „Edge Of The Earth”.

Źródło: materiały promocyjne organizatora


Bilety:

110zł - przedsprzedaż,
120zł - w dniu koncertu

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.