EnglishEnglish
 
Dirty Loops, MP i Bibobit, Eugeniusz Kowalski

Dirty Loops, MP & Bibobit, Eugeniusz Kowalski

pt., 3 października 2014, 20:00

Klub Parlament
ul. Św. Ducha 2
80-834, Gdańsk
sprzedaż zakończona
Opis

Po sukcesie kwietniowych koncertów oraz majowej premierze płyty DIRTY LOOPS - szwedzkie trio, które odmieniło najpopularniejsze popowe hity ostatnich lat wystąpi znów w Polsce!Dirty Loops szwedzcy wirtuozi groove'a mają na swoim koncie setki tysięcy fanów oraz miliony odsłon w serwisie YouTube. Zespół promując swój debiutancki album Loopified wystąpi na 3 koncertach we Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie!

To muzyczne widowisko o najlepszym smaku poprzedzą występy zespołów: Moszczyński, Pietsch & Bibobit oraz Eugniusz Kowalski. Mistrzowie coverów odwiedzili polskę wiosną 2014 roku. 20 maja odbyła się europejska premiera ich debiutanckiego album, który promować będą na jesiennej trasie koncertowej.

DIRTY LOOPS – założony w 2009 roku, odkryty dzięki portalowi YouTube szwedzki zespół, który budzi podziw całego świata. Nazywany fenomenem szwedzkiej muzyki, zespół Dirty Loops to przyjaciele i muzycy - Jonah (śpiew i klawisze), Henrik (bas) oraz Aaron (perkusja), którzy niezwykłą wirtuozerią tworzą wybitne, groove'owe brzmienie. 

To skandynawskie trio, które podkręca brzmienie muzyki pop jak nikt inny zostało już odkryte i docenione przez takich gigantów muzycznych jak Desmond Child, Dallas Austin czy Andreas Carlsson. Zespół to jednak nie tylko fenomen internetu. Ich live show i charyzma na scenie została udowodniona podczas koncertów wybitnego producenta muzycznego David Foster & Friends.

Obecnie zespół pracuje nad swoją debiutancką płytą, którą promuje singiel Hit me.

MOSZCZYŃSKI PIETSCH & Bibobit - to nowy projekt na polskiej scenie muzycznej, założony w 2012 roku przez Daniela Moszczyńskiego i Bartka Pietscha. Łączy on w niezwykle oryginalny, zjawiskowy, a przede wszystkim synergiczny sposób to, co najlepsze w muzycznej tradycji z teraźniejszością, a nawet odważnie eksploruje brzmieniową przyszłość. Ich muzyka tryska radosną energią, którą artyści uzyskują dzięki wulkanicznej charyzmie wokalu, soczystym brzmieniu sekcji dętej i rytmicznej, improwizowanym partiom jazzowego fortepianu oraz futurystycznej elektroniki. Artyści bardzo świadomie wplatają do swoich kompozycji elementy różnych od siebie gatunków takich jak jazz, hip hop, big beat, dubstep, latin, dance, zapraszając swoją publiczność w niezwykłą i niezapomnianą podróż.

EUGENIUSZ KOWALSKI - zespół stworzony przez poznańskich muzyków oscylujących wokół muzyki Soul oraz R&B. Teksty dotyczą przeróżnych aspektów i problemów życia współczesnego człowieka- wykreowanego przez nas Eugeniusza K. Podczas krótkiej działalności udało mu się zyskać II nagrodę w WFFM jak i zdobycie sympatii internautów oraz najwyższe uznanie wybitnych muzyków i dziennikarzy muzycznych, w konkursie SKODA AUTO MUZYKA. Dzięki temu zespół miał zaszczyt wystąpić podczas koncertu finałowego w studiu im. Agnieszki Osieckiej Radiowej Trójki wraz w ponownym występie podczas Audycji Piotra Stelmacha "Offensywa" w Radiowej Trójce. Obecnie zespół pracuje nad debiutancką Epką. Zespół ma na swoim koncie support przed Jazzanovą, Lemon, Dżem... oraz koncert w GoodTimeRadio, który był emitowany w odbiornikach.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.