EnglishEnglish
 
Dub Night

Dub Night

czw., 23 kwietnia 2015, 20:30

sprzedaż zakończona
Opis

ZEBRA SOUNDSYSTEM - Wybuchowa mieszanka Dub'u, Elektroniki i Ethno !

Zebra dojrzała i wydobywa się z sieci, zręcznie wymykając się prostym kwalifikacjom. Zebra powstała w 2007 roku początkowo jako duet Natalii Norko i Zdzisława Orłowskiego. Zespół eksperymentuje wokół gatunku muzycznego, jakim jest szeroko pojęty DUB. Na swoim koncie, mają dwa wydane albumy : „Dream Walking" i znakomicie przyjęty "Electronic Heart" , ponad 150 zagranych koncertów w Polsce, Hiszpanii, Czechach, Anglii, Irlandii czy Norwegii. Aktualnie Zebra pracuje nad nowym krążkiem, którego premiera zaplanowana jest na drugą połowę roku !

Więcej informacji o zespole :
http://www.folibamanagement.com/p,zebra,3,0,1.htm

SOULJA HOOLIGANS

Soulja Hooligans to jaworska ekipa rebeliantów na froncie muzyki i duchowej rewolucji !!! Zespół powstał w 2014 roku - tworzą go Martyna Baranowska i muzycy udzielający się w takich składach jak Ga-Ga Zielone Żabki, Javara Sound System, Radical News i Non President - reprezentujący polską kulturę alternatywną.

 https://www.youtube.com/watch?v=2jzDKqHf8n0
https://www.youtube.com/watch?v=0m1pxFZ6KOQ
https://www.youtube.com/watch?v=DveAnXYtmHA

FAT PAJP

Nowy projekt muzyków Mazari i Jabbadub
https://soundcloud.com/fat_pajp
https://www.facebook.com/fatpajp
https://fatpajp.bandcamp.com/releases

 ARUBDUB

ArubDub opisuje siebie jako Future Dub, inspirowany reggae i dub'em! ArubDub to unikalny dźwięk, który został stworzony przez trzech muzyków z miłości i pasji do muzyki.

https://soundcloud.com/arubdub
https://www.youtube.com/watch?v=f6Pgcl10CcY

Bilety
Sprzedaż zakończona.