EnglishEnglish
 
Dżem akustycznie

Dżem akustycznie

pon., 16 kwietnia 2012, 18:00

Teatr Wielki
ul. Fredry 9
61-701, Poznań
sprzedaż zakończona
Opis

Dżem akustycznie

Polska grupa muzyczna grająca rocka i blues. Zaliczana jest do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.
Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej, zagra swoje największe hity! „Skazany na bluesa”, „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „Sen o Wiktorii”, „Czerwony jak cegła”, „Lunatycy” i wiele innych!

Każdy koncert jest jak opowieść o naszym zwykłym życiu. Każdy utwór przywołuje obrazy, wspomnienia, uczucia i sprawia, że na nowo wracamy do tego, co w naszym życiu było i jest istotne. Czasem jest to ból, czasem uniesienie, czasem nadzieja, czasem zwątpienie i strata - bez znieczulenia, jakże to pięknie zagrane. Tak, jak dla człowieka życie jest wszystkim co ma, tak i muzyka Dżemu jest jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym zjawiskiem.

Zapadająca w serce i w duszę muzyka oraz genialne teksty, które stają się podręcznikiem życia dla kolejnego już pokolenia fanów - podręcznikiem na każdy temat - od gorącej żądzy do najszczerszej rozmowy z Bogiem.
Każdy utwór jest oddzielnym rozdziałem, z którego tak wiele dowiadujemy się o nas samych. Jak muzycy Dżemu, jesteśmy skazani na naszego polskiego bluesa.
Fenomenalny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało.
Dżem w składzie:

Adam Otręba (gitara)
Beno Otręba (gitara basowa)
Jurek Styczyński (gitara)
Zbyszek Szczerbiński (perkusja)
Janusz Borzucki (klawisze)
Maciej Balcar (wokal, harmonijka)
tekst: Robert Pranagal
Źródło: materiały promocyjne organizatora
Bilety
Sprzedaż zakończona.