EnglishEnglish
 
Dżem

Dżem

niedz., 30 listopada 2014, 19:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Dżem zagra klubowy koncert we Wrocławiu!

Uwielbiany przez publiczność wszystkich pokoleń zespół Dżem powraca do Wrocławia, aby 30 listopada w klubie Eter zagrać pełny koncert obejmujący całą twórczość zespołu.

Zespołu Dżem nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom bluesa i rocka w naszym kraju. Debiutował na początku lat osiemdziesiątych. Popularność przyniosły mu pierwsze przeboje – “Paw” i “Whisky” – a także świetne, dynamiczne koncerty. Zespół zaprezentował rockową muzykę mocno osadzoną w bluesie, z pewnymi elementami reggae. Tym, co zapewniało mu jednak niezwykłość, była charyzmatyczna sceniczna osobowość wokalisty Ryszarda Riedla, jego teksty, głos i hipisowski image. To wówczas Dżem zaskarbił sobie wielkie uznanie i popularność u stosunkowo szerokich rzesz rockowych słuchaczy. Do najlepszych płyt grupy należą niewątpliwie “Cegła”, “Absolutely Live”, “Detox”, “Wehikuł czasu” i “Akustycznie” – nagrana wiosną 1994 r., na kilka miesięcy przed śmiercią Riedla.

Dziś ze śpiewającym Maciejem Balcarem grupa nawiązuje do swych najlepszych dokonań sprzed lat. Zwłaszcza, że zawsze należała do bardzo dobrych koncertowych wykonawców.

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca stojące:
59 zł - przedsprzedaż
70 zł - w dniu koncertu

Miejsca siedzące:
75 zł - balkon

Bilety
Sprzedaż zakończona.