EnglishEnglish
 
Dżem z orkiestrą symfoniczną

Dżem z orkiestrą symfoniczną

niedz., 7 października 2012, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

DŻEM Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ

WIELKI KONCERT
PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej, zagra swoje największe hity z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej!

„Wehikuł czasu”, „Sen o Wiktorii”, „Czerwony jak cegła”, „Lunatycy” i wiele innych! 

„Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Nie zawaham się powiedzieć, że Dżem to nasz skarb narodowy. Pomimo perypetii losowych i trudnych doświadczeń, grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego  i szczerego BLUESA.

Każdy koncert jest jak opowieść o naszym zwykłym życiu. Każdy utwór przywołuje obrazy, wspomnienia, uczucia i sprawia, że na nowo wracamy do tego, co w naszym życiu było i jest istotne. Czasem jest to ból, czasem uniesienie, czasem nadzieja, czasem zwątpienie i strata - bez znieczulenia, jakże to pięknie zagrane. Tak, jak dla człowieka życie jest wszystkim co ma, tak i muzyka Dżemu jest jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym zjawiskiem.

Fenomenalny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka)” tekst: Robert Pranagal

Żródło: matriały promocyjne organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.