EnglishEnglish
 
ED SHEERAN EVENING

ED SHEERAN EVENING

śr., 29 listopada 2017, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Ed Sheeran Evening w Starej Piwnicy!

Serdecznie zapraszamy 29 listopada na Ed Sheeran Evening!

Gospodarzem muzycznego wieczoru w klubie Stara Piwnica będzie  Michał Krawczyk - uczestnik VI edycji programu The Voice of Poland w drużynie Piaska, a później Edyty Górniak.

Michał Krawczyk to młody wokalista z Krakowa, fan spokojnej, poruszającej serca i grającej na emocjach muzyki. Miłośnik akustycznych brzmień.

Podczas Ed Sheeran Evening Michał zaprezentuje te bardziej i mniej popularne piosenki znanego wokalisty.

Michał Krawczyk o sobie:

„Każdy ma swój sposób na odnalezienie się w świecie, mi pomaga w tym muzyka, zarówno ta, którą tworzę, jak i covery przeze mnie wykonywane. Niezwykłą radość i satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się z innymi tym, co robię. Uczestniczyłem w 6. edycji programu The Voice of Poland, gdzie udało mi się dojść do Nokautów (runda 3). To utwierdziło mnie w przekonaniu, że muzyka jest nieodłączną częścią mnie i mojego życia. Codziennie się rozwijam i tworzę materiał na swoją pierwszą EPkę którą zamierzam wydać w niedalekim czasie. Najbardziej inspiruje mnie twórczość Eda Sheerana, Birdy oraz Coldplay ale niestraszne mi pozostałe gatunki muzyczne coveruję również akustyczne wersje klubowych piosenek. Szkolę się w obsłudze loop station, która otwiera wiele nowych możliwości takich jak np. stworzenie bazy całej piosenki (perkusja, gitara, chórki) za pomocą odgłosów gitary i wydobycia z niej odpowiedniego brzmienia. Najpopularniejszym przykładem takich występów są koncerty Eda Sheerana, gdzie on sam, jego gitary, dwa mikrofony i loop station potrafią porwać publiczność na dwie godziny. 

Posłuchajcie występów Michała:

Przesłuchania w ciemno, TVoP: https://www.youtube.com/watch?v=a0EJc5MAFKU
Nokauty, TVoP: https://youtu.be/d47FNKx4IMg
Bitwa, TVoP: https://www.youtube.com/watch?v=SIay9LiMa-0

Ed Sheeran - Autumn Leaves: https://www.youtube.com/watch?v=wYrwDvkWkHY
Ed Sheeran - One: Https://www.youtube.com/watch?v=LMGVOtgR-6w

Bilety
Sprzedaż zakończona.