EnglishEnglish
 
Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz

pt., 14 września 2012, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Szykuje się wydarzenie muzyczne najwyższej rangi –  Edyta Bartosiewicz zagra we wrześniu koncert w Radiu Wrocław.

14 września o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław długo oczekiwane muzyczne spotkanie z jedną z najlepszych wokalistek, perfekcyjną i wrażliwą  artystką i piękną kobietą. Wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej o wyjątkowy temperamencie muzycznym, elektryzująca osobowość zabrzmi w piosenkach, których emocje pozostają zawsze prawdziwe i szczere.

Edyta Bartosiewicz wystąpi w Sali Koncertowej Radia Wrocław już 14 września o godzinie 19.00. Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert.

Edyta Bartosiewicz - piosenkarka, gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów, producent muzyczny. Laureatka prestiżowych nagród muzycznych. Jej albumy sprzedały się w łącznym nakładzie około miliona egzemplarzy. Jej utwory królowały na listach przebojów. Obecnie Pani Edyta pracuje nad nową płytą, na która od dawna czekają miliony fanów. Radiu Wrocław udało się zaprosić Edytę Bartosiewicz do zagrania koncertu we Wrocławiu. Usłyszymy stare przeboje i nowe utwory, które znajdą się na najnowszym wydawnictwie artystki. Zapraszamy na niecodzienny i wyjątkowy koncert.

Radio Wrocław- na cały rock!

Źródło: Radio Wrocław S.A.
Fot.: Marcin Bąkiewicz/mfk.com.pl

Bilety:
od 160zł do 200zł 

Bilety
Sprzedaż zakończona.